پویش انگ زدایی از بیماریهای روان در مشهد برگزار شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با حضور جمعی از دانشجوایان و پزشکان گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، پویش انگ زدایی از بیماریهای روان در مشهد در  حال برگزاری است.

به گزارش وب دا، این پویش در دو مجتمع تجاری پرتردد مشهد در راستای انگ زدایی از بیماران روان، با عنوان "خجالت نداره"   طی روزهای 21 الی 23 اسفند ماه در حال برگزاری است.

مسئول برگزاری پویش انگ زدایی از بیماری های روان در گفتگو با وب دا اظهار کرد:۵نفر از دانشجویان پزشکی با حضور در این دو مجتمع تجاری، در خصوص بیماری های حوزه روان با مردم به صورت چهره به چهره گفتگو نموده و ضمن آشنا نمودن مردم با این پویش، به افراد متقاضی مشاوره رایگان ارائه می دهند.  

سبحان مهدوی با اشاره به اینکه افرادی که نیاز به مشاوره های بیشتر دارند می توانند با مراجعه به کلینیک بیمارستان روان ابن سینا خدمات درمانی دریافت کنند، گفت: اگر فرد بیمه داشته باشد خدمات رایگان درکلینیک روان بیمارستان ابن سینا دریافت می کند و در صورت نداشتن بیمه، خدمات مشاوره ای به صورت نیم بها محاسبه میشود.

وی با اشاره به اینکه این پویش از سوی انجمن علمی دانشکده پزشکی برگزار شد، اظهار کرد: دکتر فیاضی مدیر گروه روان پزشکی و کمیته اخلاق و حقوق بیمار نیز این برنامه را اجرائی کردند.علاوه براین کلیپ های تصویری به همت دانشجویان تهیه شده است که در فضای مجازی منتشر شده است.